Inštalačný/Logistický supervízor

3070, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalačný/Logistický supervízor pre Nemecko je profesionál v oblasti logistiky zodpovedný za koordináciu logistických procesov a manažovanie všetkých inštalačných aktivít pre našich klientov v Nemecku a Rakúsku.

- Organizovanie a manažovanie externých inštalačných tímov a ich oboznámenie s úlohami a projektami
- Príprava inštalačnej a logistickej dokumentácie
- Optimalizácia a koordinácia logistiky, inštalačného času a typov inštalácií (interakcia s výrobným oddelením)
- Komunikácia nákladov spojených s inštaláciou logistickému manažérovi, podávanie žiadosti na schválenie dodatočných nákladov
- Komunikácia s koncovým užívateľom obchodov a zbieranie inštalačných dát
- Trénovanie inštalačných supervízorov a dohliadanie nad inštaláciami (riešenie problémov, správanie sa na mieste výkonu práce, atď.)
- Zisťovanie inštalačných nákladov týkajúcich sa jednotlivých projektov a príprava rozpočtov
- Efektívna a intenzívna komunikácia s výrobným a projektovým manažmentom
- Monitorovanie nákladov počas inštalácie, dodržiavanie rozpočtov a bezodkladné oznámenie všetkých nezrovnalostí
- Denné manažovanie všetkých logistických a inštalačných aktivít
- Poskytovanie stálej podpory externému inštalačnému tímu
- Efektívny a intenzívny komunikačný vzťah s rôznymi internými oddeleniami
- Komunikovanie stavu/zmien inštalácií logistickému manažérovi
- Sledovanie nákladov
- Analýza príčin a riešení problémov pre operatívu inštalácií
- Vyhodnocovanie potenciálneho rizika pri inštaláciách a ďalších významných veciach, poskytovanie spätnej väzby jednotlivým oddeleniam a následné implementovanie riešenia
- Reporting k inštaláciám

Možnosť cestovať do zahraničia a používať cudzí jazyk.

Zaujímavé platové ohodnotenie.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritérie pre danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevárske, technické, nábytkárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

- Nemecký jazyk podmienkou, Anglický jazyk výhodou
- technická zručnosť, skúsenosti s drevovýrobou sú výhodou
- schopnosť nájsť riešenie pri neštandardných montážach
- skúsenosti so stolárskymi prácami sú veľkou výhodou
- aktívne používanie nemeckého jazyka
- vodičský preukaz skupiny B
- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikačné a organizačné schopnosti
- cit pre detaily

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v neustále meniacom sa prostredí.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím, pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1329685  Dátum zverejnenia: 28.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou