Production Project Specialist

3070, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Management výroby projektov v oblasti drevovýroby alebo kovovýroby u externých dodávateľov spoločnosti v priebehu jednotlivých štádií projektov, vrátane:
- analýz zadaní klientov,
- pripomienkovania dizajnových návrhov z hľadiska ich "vyrobiteľnosti",
- prípravy základného rozpočtu projektu a časového plánu výroby,
- koordinácie výroby u externých dodávateľov,
- monitorovanie procesu výroby, aktualizácia cenových ponúk v závislosti od zmeny požiadaviek,
- kontrola kvality,
- súčinnosť s ostatnými oddeleniami spoločnosti, interné poradenstvo v oblasti výroby

- práca v dynamicky rastúcej spoločnosti pôsobiacej v rámci celej Európy,
- práca v mladom talentovanom tíme,
- každodenná komunikáciu v anglickom jazyku (firemný jazyk),
- zaujímavé platové ohodnotenie vrátane ročných bonusov,
- možnosť neobmedzeného osobného rastu

Spoločnosť 3070 a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú minimálne požiadavky na zverejnenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti drevovýroby alebo strojárskej výroby je výhodou,
- minimálne 3-ročná prax v oblasti projektového manažmentu alebo manažmentu výroby, najmä v oblasti nábytkárskej výroby, výroby reklamných stojanov, strojárskej výroby (no IT/Telco)
- aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutnosťou,
- časová flexibilita, ochota učiť sa nové veci,
- ochota cestovať na obchodné stretnutia na území SR ako aj do zahraničia

Hľadáme kandidáta so silnou orientáciou na hľadanie riešení, schopného zvládať stres a koordinovať viacero projektov naraz.

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v neustále meniacom sa prostredí.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím, pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1236770  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou