Moderátor - analytik v kvalitatívnom prieskume trhu

2muse, s.r.o.

Miesto práce
Záborského 45, 831 03 Bratislava – Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná realizácia projektov kvalitatívneho prieskumu trhu - t.j. stručne: príprava realizácie prieskumu, tvorba dotazníkov a scenárov. Podstatnou zložkou vykonávania tejto práce je moderovanie/facilitovanie individuálnych a skupinových prieskumných rozhovorov. Človek na tejto pozícii sa ďalej venuje analýze a interpretácii zistení, prezentácii výsledkov, je v aktívnom kontakte s klientmi. Táto pozícia nie je výlučne o kvalitatívnej analýze – človek na danej pozícii musí zvládať aspoň základy práce v oblasti kvantitatívneho prieskumu a práce s dátami.

• Dynamická práca, pri ktorej intenzívne rozvíjate svoje komunikačné, analytické, interpretačné, písomné a prezentačné schopnosti a prehlbujete svoje poznatky z marketingovej praxe.
• Práca v kolektíve mladých a „duchom mladých“ ľudí, ktorí patria k profesionálnej špičke v oblasti prieskumu trhu.
• Budete v kontakte s množstvom zaujímavých a inšpiratívnych ľudí na strane našich klientov.
• Pomerne flexibilná pracovná doba a ľudský prístup k riešeniu osobných požiadaviek.

Životopis a podrobný motivačný list v slovenčine alebo angličtine zasielajte na uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu, prípadne sa ozvite na uvedené telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia, sociológia, marketing, žurnalistika sú vhodným východiskovým bodom pre ponúkanú pracovnú pozíciu. Kritéria však môže spĺňať aj človek, ktorý sa týmto smerom nevenoval na úrovni univerzitného vzdelávania.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť anglického jazyka – vyžaduje sa znalosť na pokročilej, sofistikovanej úrovni, plynule sa dorozumie slovom i písmom
- predchádzajúca prax v marketingu a/alebo prieskume trhu je veľkou výhodou
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- vynikajúci verbálny i písomný prejav v slovenskom jazyku je nevyhnutnou podmienkou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
- bohatá predstavivosť – radi sa zaoberáte „vymýšľaním“ priebehu deja aj s dialógmi
- neutíchajúca potreba vlastným pričinením porozumieť fungovaniu ľudí a vecí vo svete je silnou pozitívnou predispozíciou pre vykonávanie tejto práce
- schopnosť kritického myslenia

Agentúra zaoberajúca sa marketingovým prieskumom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

2muse s.r.o.
Záborského 45
831 03 Bratislava
ID: 983926   Dátum zverejnenia: 29.10.2016