Moderátor/ka - výskumník/výskumníčka v komerčnom prieskume trhu

2muse, s.r.o.

Ďatelinová Ulica 6, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac- základná mzda závisí od skúseností, kompetencií - okrem základnej mzdy sú od začiatku súčasťou odmeňovania ďalšie flexibilné zložky (závislé od participácie na konkrétnych projektoch)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robiť v prieskumnej agentúre je práca pre tých, ktorí milujú vedomosti, vedia používať analytické a syntetické myšlienkové operácie založené na dátach a dokážu takto získané informácie dať do podoby, v ktorej budú zrozumiteľné ďalším ľuďom - čo sú obvykle marketéri, pre ktorých pracujeme. Práca v prieskumnej agentúre (teda tej našej) obnáša veľmi široký záber sektorov trhu, pre ktoré pracujeme - FCMG, retail, telco, finance, IT, utility a aj zo všetkých ďalších sektorov po troche. K tomu všetkému je treba pričuchnúť a rozširovať si obzory. Pracuje sa tu s číslami aj so slovami a mäkkými dátami. Tvoj mozog musí mať rád výzvy, analytiku a aj marketing, aby ťa táto práca bavila. V tomto prípade by sme sa potešili hlavne posile v radoch ľudí, ktorí inklinujú ku kvalitatívnej analýze. Hľadáme nadšencov a skryté prieskumnícke talenty, ale veľmi sa potešíme skúseným výskumníkom/výskumníčkam s praxou, samozrejme...

Čo by si mal/-a na starosti hlavne:
- komplexnú realizáciu projektov kvalitatívneho (prípadne aj kvantitatívneho) prieskumu trhu, prípravu realizácie prieskumu na základe jeho cieľov, tvorbu scenárov (prípadne aj dotazníkov)
- definovanie podmienok pre regrutáciu cieľovej skupiny
- moderovanie / facilitovanie individuálnych a skupinových prieskumných rozhovorov,
- analýza a interpretácia zistení
- celkový dohľad nad spustením a priebehom projektov - interný manažment projektu
- v prípade záujmu aj prezentácia výsledkov, aktívny kontakt s klientmi

- prieskum trhu je o nekonečnom spektre tém a oblastí - ak si tak trochu "polyhistor", budeš stále objavovať nové veci a rozširovať svoje obzory v rámci mnohých sektorov trhu - naučíš sa viac ako keby si chodil na niekoľko vysokých škôl
- priestor pre slobodnú tvorbu bez obmedzení a mantinelov, priestor pre rozvoj a rast (vítame ľudí, ktorí majú ambíciu zlepšovať veci/procesy/svet...)
- bežné klasické benefity dnešnej doby
- stále sa snažíme nebyť korporáciou, byť ľudskí, priateľskí, blízki, chápaví - aby to bolo viac o práci "s priateľmi" než o práci v hierarchickej štruktúre indiferentných kolegov

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis na uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme relevantných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, psychológia, sociológia sú vhodným východiskovým bodom pre ponúkanú pracovnú pozíciu, ale nie sú rozhodujúce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

mimoriadne vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné a organizačné zručnosti
• vynikajúci verbálny i písomný prejav v slovenskom jazyku je nevyhnutnosťou,
• schopnosť kritického myslenia
• znalosť anglického jazyka – výhodou je znalosť na pokročilej, sofistikovanej úrovni (nie je však nevyhnutnou podmienkou)
- bohatá predstavivosť – rad/-a sa zaoberáš „vymýšľaním“ priebehu deja aj s dialógmi, neutíchajúca potreba vlastným pričinením porozumieť fungovaniu ľudí a vecí vo svete je silnou pozitívnou predispozíciou pre vykonávanie tejto práce
• predchádzajúca prax v prieskume trhu je veľkou výhodou

2muse je najväčšia nezávislá prieskumná agentúra na Slovensku.
Prieskum chápeme ako nástroj, ktorý má pomáhať pri manažérskom rozhodovaní. Pracujeme s dátami z trhu, robíme prieskumy a analýzy.
Výsledkom našej práce sú informácie a súvislosti, vďaka ktorým naši klienti lepšie porozumejú trhu a zákazníkom. A na základe toho sa správne rozhodnú.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2939796  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac