Programátor a data analytik/-čka

2muse, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii ťa čaká práca v prieskumnom tíme, ktorý tvoria skúsení prieskumníci/-čky. Ak ťa bavia čísla a čím viac čísel a tabuliek vidíš, tým si radšej, tak toto môže byť práca pre teba. Ak aj nemáš dostatočné skúsenosti, naučíme ťa to, stačí chcieť a venovať tomu očakávané úsilie. Mal/a by si na starosti:

- základné spracovanie dát z prieskumu, prípravu tabuliek a základné štatistické analýzy (práca so štatistickým softvérom, ktorý vyžaduje vytváranie syntaxu pre spracovanie dát)
- programovanie dotazníkov pre kvantitatívny prieskum
- príprava podkladov pre analýzu a záverečné správy z prieskumov (ide o prácu s Excel, PowerPoint)

- práca v prieskumnej agentúre, v ktorej ľudia tvoria slobodne a bez obmedzení nadnárodných sietí - dnes už patrí medzi najväčšie na Slovensku
- možnosť ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu

Ak ťa ponuka zaujala, pošli prosím svoj životopis na našu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické a analytické myslenie (matematika patrila k obľúbeným predmetom), záujem o hľadanie nových súvislostí
- precíznosť a presnosť (orientácia medzi číslami v tabuľkách, riadkoch a stĺpcoch)
- spoľahlivosť a zmysel pre zodpovednosť a dokončenie zadaných úloh za pomoci kolegov/ kolegýň
- prax v marketingu a/alebo prieskume trhu je výhodou, avšak nie podmienkou

Agentúra zaoberajúca sa marketingovým prieskumom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Záborského 45
831 03 Bratislava 3
ID: 1273666   Dátum zverejnenia: 18.10.2016