Reagujte bez životopisu

Obsluha CNC vo výrobe nábytku

2M Interier sro

Miesto práce
Hraničná 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacMzda je uvedená v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC na výrobu nábytkových dielcov, obsluha Olepovačky hrán,vVýroba nábytku (LDTD, MDF) - kuchyne, skrine, kancelársky nábytok. Výroba a montáž interiérov.

Práca v malom kolektíve, variabilný pracovný čas, výborné technologické vybavenie. Nadštandardné finančné odmeňovanie.

Podrobný životopis s rozpisom praxe s uvedením obdobia, zamestnávateľa a činnosti posielajte na mailovú adresu [email protected], alebo volajte na tel. číslo 0918 800 244. V prípade nejasností ma kontaktujte mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Znalosti nábytkárskej výroby, technologických postupov, aspoň základná prax z nábytkárskej výroby, zodpovednosť

1. Prevádzka reštaurácie, donášková služba.
2. Výroba interiérov a nábytku na mieru, obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2241111  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac