DTP operátor

2create, s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava grafických podkladov pre tlač
- finalizácia návrhov
- resize výstupov kampaní a pod.
- contentové napĺňanie tlačových a digitálnych marketingových materiálov klientov
- grilovanie a kúpanie sa v bazéne :)

- práca v mladom a zábavnom kolektíve
- zaujímavé a rôznorodé projekty v oblasti offline aj digital
- výhodná poloha v širšom centre Bratislavy (pri Poluse)
- voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
- podpora vzdelávania
- možnosť profesného aj osobného rastu
- trinásty plat, sociálny fond, bazén, firemné párty :)

Na osobný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov na základe zaslaných CVčiek a PORTFÓLIA prác na [email protected]. Ak si ťa vyberieme, budeš pracovať v kreatívnom tíme skvelých grafikov renomovanej reklamnej agentúry. Budeš pracovať na veľmi rôznorodých projektoch v oblasti offline aj online. Hľadáme zodpovedného a vyskillovaného DTPčkára na dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť, tímový duch :)

Sme fullservisová beyond marketingová agentúra 2CREATE s integrovaným digitálom, ktorá ide (často) proti prúdu už 18 rokov. Získali ocenenie TOP 5 zamestnávateľ medzi marketingovými aganetúrami. Hľadáme nových kolegov na dlhodobý vzťah plný stratégií, kreatív, deadlineov a skvelých projektov. Niekoho, kto zapadne do 30-členného tímu makačov, ktorí sa vedia baviť (nielen prácou). No ak si ťa vyberieme, budeš sa mať ako prasa v žite vďaka prudko motivačným benefitom, ktoré závisia od tvojich výsledkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2201099  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou