.NET developer

2B Advice s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou (ihneď)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj SW riešení na platforme Microsoft .NET
- vývoj aplikácií pre platformy iOS a Android na báze frameworku Xamarin
- spolupráca pri návrhu architektúry a designu
- tvorba technickej dokumentácie
- podpora pri integrovaní a zavádzaní SW riešení

- zaujímavé ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu
- školenia (aj v zahraničí), jazykové vzdelávanie
- práca v mladom priateľskom kolektíve
- využívanie najmodernejších technológií
- flexibilný pracovný čas
- práca na zaujímavých projektoch pre renomovaných zákazníkov

V prípade, že Vás zaujala naša ponuka, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s popisom pracovnej náplne a zodpovednosti v predchádzajúcich zamestnaniach na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti v oblasti OOP
- znalosť jedného z programovacích jazykov (C#, VB.NET)
- znalosť ASP.NET Web API výhodou
- základné znalosti SQL jazyka (T-SQL výhodou)
- skúsenosť s Windows Azure resp. inou Cloud platformou výhodou
- schopnosť pracovať v tíme
- motivácia učiť sa nové technológie

Spoločnosť 2B Advice s.r.o. bola založená v roku 2010 nemeckou spoločnosťou 2B Advice GmbH, ku ktorej zákazníkom patria renomované spoločnosti ako Microsoft Corporation, Deutsche Lufthansa, RWE, Bayer AG atď. 2B Advice s.r.o. sa zaoberá vývojom SW riešení prevažne na platforme Microsoft .NET pre zákazníkov v SRN a USA. Náš tím tvoria skúsení experti, ktorí sa podieľali na vývoji SW riešení v SRN ako napr. Register trestov, Electronic Toll Collect (dialničné mýto), Data privacy management 2B Advice PrIME atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2969087  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou