Regionálny manažér minikaviarní - až 3 500 EUR

21 Consult Group s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu, ktorá vás zároveň bude baviť? Chcete uplatniť svoje skúsenosti v retailovom koncepte minikaviarní a vidieť reálny dopad Vašich akcií? Ak áno, tak sa môžete stať Regionálnym manažérom minikaviarní!

Pre nášho klienta hľadáme regionálneho manažéra, ktorý bude zodpovedný za sieť minikaviarní situovaných v moderných nákupných centrách. Vašou úlohou bude zaistiť hladký chod zverených pobočiek a s tým spojená ďalšia agenda ako nábor a školenie zamestnancov, budovanie zisku a vykonávanie auditov. Musíte byť ochotný/á cestovať, aby ste videl/a, ako to na pobočkách vyzerá a čo je prípadne potrebné zlepšiť.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou mladej a expandujúcej spoločnosti a tiež napríklad možnosť využívať firemné auto. K tomu všetkému si u nás budete môcť zarobiť až 3 500 EUR za mesiac!

Tak neváhajte a pošlite nám Vaše CV, aby sme sa s Vami mohli zoznámiť.

Čo vám môžeme ponúknuť?
- Finančné ohodnotenie 1 900 až 3 500 EUR za mesiac
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť využitia firemného auta
- Možnosť čiastočného home office
- Príjemné pracovné prostredie
- Spolupráca na IČO
- Nástup ihneď alebo dohodou

Čo budete mať na starosti?
- Zaistiť hladký chod siete minikaviarní
- Pravidelné navštevovanie a kontrola pobočiek
- Nábor a školenie zamestnancov
- Budovanie zisku
- Stráženie kvality a predaja
- Vykonávanie prevádzkových auditov
- Krízové riadenie
- Reportovanie

A ako si Vás predstavujeme?
- Máte skúsenosti ideálne v retaile alebo gastronómii
- Ste rodený líder a už ste niekedy viedli tím
- Chcete dosahovať najlepšie výsledky
- Ste flexibilný a nerobí Vám problém cestovať
- Ste ambiciózny a cieľavedomý/á
- Vlastníte vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Klient prevádzkujúci franšízovú sieť moderných minikaviarní v obchodných centrách po celom Slovnesku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Vedenie prevádzky - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá prijíma pracovníkov na radové, odborné aj manažérske pozície. Zabezpečujeme nielen kompletné riadenie náborového procesu, ale predovšetkým sa plne sústredíme na individuálne požiadavky našich klientov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4778802  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac