Operátor call centra pre 4ku (homeoffice)

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme to žije energiou, odhodlaním, kreativitou a prácou nie len na nových projektoch.
Do nášho tímu pre telefonickú komunikáciu s klientom hľadáme plnohodnotného člena tímu, ktorý bude pomáhať našim klientom a s trpezlivosťou hľadať vhodné riešenia, ktoré ocenia nie len naši klienti. Pridaj sa k nám, je to výnimočná ponuka, ktorú si spoločne vytvoríme k spokojnosti všetkých.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Obvolávanie zákazníkov
  • Zabezpečovanie zákazníckeho servisu
  • Oboznámenie klienta o bezkonkurenčných výhodách
  • Administratíva prislúchajúca k prideleným pracovným procesom

Naučíme Ťa ako správne komunikovať, ako správne zaujať, ako správne pochopiť a prezentovať, naučíme Ťa ako správne zvládať nie len námietky, ktoré sú bežnou súčasťou každodennej komunikácie!

Je lepšie jeden krát zažiť ako 100x počuť. Môžeš iba získať, tak sa ozvi. Skutočne je to jednoduché!

  • Môžeš pracovať z pohodlia svojho domova, bez nutnosti dochádzať do kancelárie.
  • Aj keď je práca nenáročná, budeš dobre platený/á, čo ti umožní si užívať svoj voľný čas.
  • Získavaš prístup k rôznym školeniam, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v tvojom odbore.
  • Môžeš sa tešiť na rôzne firemné akcie, kde budeš mať možnosť spoznať svojich kolegov aj z iných oddelení.
  • Ak ukážeš svoj potenciál, môžeš sa stať súčasťou tímu, ktorý rýchlo rastie a má veľké plány do budúcnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

4ka je Slovenský mobilný operátor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Dôležitá je pre nás dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
  • Empatia a schopnosť naslúchať sú pre nás veľmi dôležité.
  • Hľadáme motivovaného administratívneho pracovníka.
  • Ceníme si schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s ľuďmi.

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4822058  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac