Autorizovaný partner ZSE energia a.s. obchodno - technický pracovník - garantovaný zárobok 70 - 100 €/ denne, vhodné aj pre študentov/absolventov

1plus1 s.r.o.

Miesto výkonu práce je v Trnave. Vyhovujúce lokality 30 min. od Trnavy / Bratislava, Senec, Trnavský kraj, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1300EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konečne výzva realizovať svoje skúsenosti v spoločnosti, ktorá Vám umožní využiť Váš obchodný potenciál na najvyššej úrovni v SR .

Náplň práce:
- Informovanie zákazníkov o poruchovej linke
- Aktualizácia databáz ZSE
- Optimalizácia distribučnej tarify - Tablet
- Prezentácia a ponuka produktov ZSE Energia a.s. na základe vopred dohodnutého stretnutia.
- PROJEKT ZELENÁ ENERGIA (prezentácia a pomoc pri výbere správneho technologického zariadenia + získanie finančného príspevku na dané zariadenia)
- Individuálne školenia priamo v praxi
- Vyhodnocovanie získaných poznatkov z praxe
- poskytovanie spätnej väzby – spolupráca s manažérom na osobnom a profesionálnom rozvoji.

Získajte prácu u najsilnejšieho, spoľahlivého a tradičného dodávateľa energií na Slovensku aplikujúceho zákaznícky servis na najvyššej úrovni v SR. Nájdete u nás väčšie výzvy a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Ako aj:

- klasický a skrátený pracovný týždeň
- motivačné finančné ohodnotenie
- fixná zložka + variabilná zložka
- dynamická práca v energickom kolektíve
- firemné akcie – teambulding (rôzne kultúrne, športové a relaxačné vyžitie)
- služobný automobil
- služobný telefón
- individuálne zaškolenie managerom skupiny (max 5 dni)
- plná podpora ZSE (odev, technické vybavenie)

V prípade ak máte skúsenosti s obchodom, predajom s prácou so zákazníkmi a chcete zvýšiť Vaše šance na prijatie do zamestnania kontaktujte povereného pracovníka na uvedenom telefónom čísle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Existujúci zákazníci ZSE

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, energetika,manažment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné a prezentačné zručnosti
- Prozákaznícka orientácia
- Samovzdelavanie
- Vysoké pracovné nasadenie
- Zodpovednosť
- Príjemné vystupovanie – KREATIVITA
- Skúsenosť s prácou s ľuďmi výhodou nie podmienkou

1plus1 s.r.o. je obchodným subpartnerom ZSE Energia

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Miletičova 14
82108 Bratislava
ID: 1793386   Dátum zverejnenia: 20.3.2017