Regionálny obchodný zástupca

14 news, s. r. o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie klientov zo zvereného regionu
- predaj inzercie do novín Naše Novinky a na web www.nasenovinky.sk
- starostlivosť o obchodné a marketingové potreby klientov zvereného regiónu
- sledovanie konkurencie

Ponúkame:
• samostatnú a kreatívnu prácu s profesionálnym vedením
• motivačné ohodnotenie v nadväznosti na obchodné výsledky
• možnosť sebarealizácie
• k dispozícii profesionálne zázemie centrály vydavateľstva 14news

Pokiaľ spĺňate naše kritéria, kontaktujte nás zaslaním svojho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected].

Pohovory budú prebiehať len s vybranými uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritéria a budú sa konať v príslušnom regióne uchádzača. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti 14news, s. r. o. so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
• obchodná prax na obdobnej pozícii výhodou
• vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• zameranie sa na výsledky, ťah na bránu, vysoké pracovné nasadenie
• znalosť princípov obchodného rokovania
• samostatnosť a flexibilný prístup k problémom
• schopnosť pracovať na sebe a učiť sa
• tímový hráč, lojalita
• práca s PC

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti printových a digitálnych médií s hlavným zameraním sa na vydávanie vlastných periodík.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2100688  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém odmeňovania