Regionálny manažér inzercie /Regionálny obchodný manažér

14 news, s. r. o.

Miesto práce
okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér inzercie i/ obchodný manažér
- vyhľadávanie a starostlivosť o marketingové a obchodné potreby klientov zo zvereného regiónu
- predaj inzercie do celoslovenských a regionálnych novín Naše Novinky a do www.nasenovinky.sk
- sledovanie konkurencie
- podpora pri inováciách produktov

Ponúkame:
• kreatívnu prácu v mladom kolektíve s profesionálnym vedením
• samostatnú a zodpovednú prácu
• motivujúce finančné podmienky v nadväznosti na obchodné výsledky
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcom vydavateľstve
• k dispozícii zázemie, perspektívne auto na pracovné účely, mobilný telefón, príspevok na stravovanie
• hlavný pracovný pomer / živnosť

V PRÍPADE VÁŽHO ZÁUJMU O DANÚ POZÍCIU NÁM ZAŠLITE MOTIVAČNÝ LIST A PROFESIJNÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti:
printové médium, online

Požadujeme:
• obchodná prax na obdobnej pozícii v printovom médiu alebo online výhodou
• výhodou sú skúsenosti s predajom printovej a internetovej inzercie, kontakty
• vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• zameranie sa na výsledky, ťah na bránu, vysoké pracovné nasadenie
• minimálne SŠ vzdelanie, znalosť princípov obchodného rokovania
• samostatnosť, flexibilný prístup k problémom
• schopnosť pracovať na sebe a učiť sa
• tímový hráč, lojalita
• práca s PC, vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti printových a digitálnych médií s hlavným zameraním sa na vydávanie vlastných periodík.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1869277  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou