Manažér inzercie / obchodný manažér

14 news, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér inzercie i/ obchodný manažér
- vyhľadávanie a starostlivosť o marketingové a obchodné potreby klientov zo zvereného regiónu
- predaj inzercie do celoslovenských a regionálnych novín Naše Novinky a do www.nasenovinky.sk
- sledovanie konkurencie
- podpora pri inováciách produktov

Ponúkame:
• kreatívnu prácu v mladom kolektíve s profesionálnym vedením
• samostatnú a zodpovednú prácu
• motivujúce finančné podmienky v nadväznosti na obchodné výsledky
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcom vydavateľstve
• k dispozícii zázemie, perspektívne auto na pracovné účely, mobilný telefón, príspevok na stravovanie
• hlavný pracovný pomer / živnosť

V PRÍPADE VÁŽHO ZÁUJMU O DANÚ POZÍCIU NÁM ZAŠLITE MOTIVAČNÝ LIST A PROFESIJNÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
Prax v oblasti printové médium, online
• obchodná prax na obdobnej pozícii v printovom médiu alebo online výhodou
• výhodou sú skúsenosti s predajom printovej a internetovej inzercie, kontakty
• vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• zameranie sa na výsledky, ťah na bránu, vysoké pracovné nasadenie
• minimálne SŠ vzdelanie, znalosť princípov obchodného rokovania
• samostatnosť, flexibilný prístup k problémom
• schopnosť pracovať na sebe a učiť sa
• tímový hráč, lojalita
• práca s PC, vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti printových a digitálnych médií s hlavným zameraním sa na vydávanie vlastných periodík.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1869263  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou