Obsluha v prevádzke s mrazeným jogurtom Bratislava, Eurovea

123 Plus spol. s r. o.

Miesto práce
Eurovea, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladá/ý, komunikatívna/y, energická/ý, zodpovedná/ý, samostatná/ý? Čaká na teba:

- Práca v prostredí orientovanom na kolektívnu spoluprácu
- Obsluha zákazníkov za pultom ako aj pri stoloch
- Schopnosť pripravovať produkty podľa vopred stanovených opatrení a receptúr franchisingu „llaollao“
- Priateľské a spoločenské správanie
- Dodržiavanie štandardov kvality a kvantity
- Dodržiavanie firemných a hygienických štandardov
- Práca s hotovosťou
- Znalosť menu lístka a produktov, pre zabezpečenie správnej prezentácie zákazníkom pri každej transakcii

- Práca v novej, mladej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť cestovania v rámci obchodnej siete
- Pracovné prostredie a umiestnenie prevádzky v renomovanej oblasti
- Dlhodobá pracovná perspektíva
- Medzinárodné školenia
- Finančné odmeny

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list, spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti 123 Plus s r.o. so sídlom Zelená 2, 811 01 Bratislava podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“) na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Prevádzka v oblasti gastronómie so zameraním na predaj mrazeného jogurtu značky LLAOLLAO

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné skúsenosti v oblasti gastronómie, práce s jedlom a nápojmi, prípadne v hotelovej a reštauračnej oblasti, ako aj pracovné skúsenosti v franchisingovej sieti sú výhodou.

- komunikatívnosť
- profesionalizmus
- kolektívna práca
- pracovitosť
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- čestnosť
- priateľské vystupovanie s úsmevom
- príjemný vzhľad a správanie

123 Plus spol. s r. o. je slovenská spoločnosť ktorá vlastní licenciu na značku llaollao. Táto španielska značka mrazeného jogurtu je najrýchlejšie rastúcou značkou v Európe v oblasti gastronómie.
S náročným a dynamickým plánom má spoločnosť už dve prevádzky. V OC Eurovea/Bratislava a v OC Mlyny/Nitra. Ambíciou spoločnosti je otvoriť viac prevádzok na Slovenskom a Českom trhu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1929818  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnený na pohovore