Sales manager

1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj strojov a technológie na spracovanie plastov
- starostlivosť o trhy strednej Európy
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí prevažne u aktuálnych, ale aj nových zákazníkov
- úzka spolupráca so zahraničnými dodávateľmi
- zaučenie priamo v Brne, pracovné miesto na pobočke v Bratislave

- kontinuálne vzdelávanie v odbore priamo u dodávateľov
- odborný aj kariérny rast
- portfólio kvalitných produktov
- 5 týždňov dovolenky
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- služobné auto, počítač, telefón
- rodinné prostredie, príležitosť k zmysluplnej sebarealizácii
- výborný kolektív mladých zamestnancov ale aj skúsených odborníkov
- sme férový a spoľahlivý partner pre našich zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

plasty, priemyselná výroba, chémia, technológia, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- iniciatívnosť
- tímový duch
- spoľahlivosť
- chuť veľa sa učiť a osobnostne rásť
- časová flexibilita
- iné jazyky okrem AJ výhodou
- obchodnícke zručnosti a skúsenosti z odboru vítané

Považujeme za svoj najdôležitejší cieľ uskutočňovať dodávky materiálov jednotlivým spracovateľom plastov na trhoch strednej a východnej Európy. Rôzne druhy plastov a aditív do plastov, kompaundov a masterbatchov ponúkame predovšetkým formou výhradného technicko-obchodného zastúpenia renomovaných výrobcov. Exkluzívne zastupujeme množstvo významných svetových značiek a naše produkty využíva viac ako 3000 klientov, predovšetkým zo strednej Európy. Máme už viac ako 25 rokov skúseností na trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2265372  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pohovore