Šikovný Copywriter - Blogér

1. Megau, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď (možná dohoda).
dohodou - v závislosti od množstva a kvality dodaných textov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš písať a tvoriť originálne texty z oblasti cestovného ruchu, konkrétne o:
- obciach a mestách na Slovensku a v Česku,
- regiónoch na Slovenku a v Česku,
- zaujímavých rekreačných oblastiach na Slovensku a v Česku,
- atrakciách na Slovensku a v Česku,
- TOP zaujímavostiach na Slovensku a v Česku.

Texty môžeš dodávať:
- buď v slovenskom jazyku o obciach, mestách, regiónoch, rekreačných oblastiach či TOP zaujímavostiach na Slovensku;
- alebo v českom jazyku o obciach, mestách, regiónoch, rekreačných oblastiach či TOP zaujímavostiach v Česku.

Tvoriť texty budeš na základe nami dodávaných a odsúhlasených tém.

Čaká na teba:
- Otvorená a priama komunikácia.
- Flexibilný pracovný čas formou home-office (čas práce si plne organizuješ sám/sama).

Hľadáme nového člena / členku do nášho šikovného tímu. Prevádzkujeme úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk, ktorý chceme ďalej rozvíjať a zdokonaľovať.

Ak máš záujem o túto prácu, v prvom kroku nám pošli životopis a vlastný motivačný list (kde napíšeš niečo o sebe, skúsenostiach s písaním článkov a tiež to, prečo by sme si mali vybrať práve teba). Vybraných záujemcov budeme následne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Znalosť gramatiky a štylistiky slovenského jazyka alebo českého jazyka.
- Dodržiavanie dohodnutých termínov.
- Sebaorganizovanosť.
- Zodpovednosť.
- Prax s tvorbou pútavého textu z oblasti cestovného ruchu v iných spoločnostiach / na iných portáloch výhodou.

Prevádzkujeme už viac ako 8 rokov úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk (viac ako 3 100 ubytovateľov) a viac ako 2 roky úspešný český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (viac ako 1 500 ubytovateľov). Sme slobodná a otvorená firma. Vážime si ambicióznych ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Ponúkame ti možnosť práce a sebarealizácie v priateľskej atmosfére, kde sa tvoje dobré nápady určite nestratia.

Spoločne pomáhame ubytovateľom na Slovensku a v Česku získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania klientom - návštevníkom stránky (20 - 30 000 návštevníkov denne), ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku alebo v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Si talent, ktorý nám nesmie chýbať?
Šikovní a nadaní ľudia majú u nás dvere vždy otvorené. Určite nám napíš.
ID: 2616876  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - v závislosti od množstva a kvality dodaných textov