Pracovník zákazníckeho servisu - fixný plat s benefitmi (živnosť)

1. Megau, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď (možná dohoda).
Ponúkaný plat (brutto)
fixný plat 800 - 1500 EUR/mesiac + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš:
- Komunikovať s potenciálnymi a existujúcimi ubytovateľmi - telefonicky a e-mailom.
- Aktívne predávať prezentácie na portáli MegaUbytovanie.sk majiteľom ubytovacích zariadení.
- Precízne vypĺňať profily a prezentácie ubytovacích zariadení.
- Písať a korektúrovať texty o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách.
- Riešiť poradenstvo a komplexnú starostlivosť o ubytovateľov.

Čaká na teba:
- Priateľská atmosféra.
- Otvorená a priama komunikácia.
- Pekná kancelária blízko centra Liptovského Mikuláša.
- 8-hodinová pracovná doba.
- Výhodné platové podmienky (fixná hodinová mzda s benefitmi).
- Firemný notebook a firemný mobil.
- Trinásty plat.
- Občerstvenie v kuchynke kancelárie (káva, čaj, minerálky, ovocie...).
- Firemný psík Maxík :-).
- Práca v mladom kolektíve.
- Ak chceš športovať, radi ťa podporíme a prispejeme na tvoje športové aktivity.

Hľadáme nového člena / členku do nášho šikovného tímu v Liptovskom Mikuláši. Prevádzkujeme úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk, ktorý chceme ďalej rozvíjať a zdokonaľovať.

Tvojou veľkou výhodou bude:
- Ak si ambiciózny človek, ktorý na seba kladie vyššie nároky ako ostatní.
- Ak máš skúsenosti s webovými projektmi, online marketingom a reklamou (napr. Adwords), SEO, resp. s cestovným ruchom.
- Ak ovládaš niektoré z cudzích jazykov na profesionálnej úrovni - Angličtina, Nemčina, Ruština, Poľština, Čeština, Maďarčina...

Ak máte záujem o túto prácu, v prvom kroku nám pošlite profesionálny životopis a vlastný motivačný list (kde napíšte niečo o sebe a tiež to, prečo by sme si mali vybrať práve Vás). Vybraných záujemcov budeme následne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.
- Dar reči a schopnosť predávať.
- Dôslednosť v každej činnosti.
- Zodpovednosť.
- Sebaorganizovanosť.
- Schopnosť dokončovať úlohy.
- Skúsenosti s prácou na PC a internete.
- Ochotu učiť sa nové veci.
- Prax s aktívnym predajom v inej spoločnosti výhodou.

Naša firma prevádzkuje úspešný ubytovací portál MegaUbytovanie.sk. Sme slobodná a otvorená firma. Vážime si ambicióznych ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Ponúkame Vám možnosť práce a sebarealizácie v priateľskej atmosfére, kde sa Vaše názory a dobré nápady určite nestratia.

Spoločne pomáhame ubytovateľom získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania klientom, ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku počas svojej dovolenky či obchodnej cesty.

Kopčianska 3756/10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Mikolajová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis