Posledné voľné miesto - Hľadá sa šikovný .NET/C# Programátor

1. Megau, s. r. o.

HomeOffice, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď.
1500 - 3 500 EUR/mesiac. Plat hlavne záleží od tvojej šikovnosti a tvojho prínosu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš súčasťou veľmi úspešného projektu www.MegaUbytovanie.sk, kde budeš programovať nové funkcionalitky a implementovať efektívne riešenia. Budeš sa podieľať na vývoji a posúvaní projektu na medzinárodnú úroveň. Tvojou úlohou bude dostať projekt po technickej stránke na medzinárodnú úroveň.

Čaká na teba priateľská atmosféra, otvorená a priama komunikácia, výhodné platové podmienky, možnosť homeoffice a nové výzvy.

Hľadáme šikovného programátora, ktorý bude súčasťou vývojárskeho tímu úspešného ubytovacieho portálu www.MegaUbytovanie.sk. Sídlime v Liptovskom Mikuláši - možnosť práce HomeOffice.

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám životopis s referenciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

ASP.NET - Pokročilý
.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Pri projekte využiješ: hlavne ASP.NET MVC, (ASP.NET WebForms - čiastočne: prechod projektu z WebForms na MVC), jazyk C#, MySQL, Javascript, JQUERY, BOOTSTRAP, HTML5 a nižšie, CSS, AJAX

Požadujeme: zodpovednosť, sebaorganizovanosť, schopnosť dokončovať úlohy, ochotu učiť sa nové veci.

Prevádzkujeme už viac ako 8 rokov úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk (viac ako 3 100 ubytovateľov) a viac ako 2 roky úspešný český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (viac ako 1 500 ubytovateľov). Sme slobodná a otvorená firma. Vážime si ambicióznych ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Ponúkame ti možnosť práce a sebarealizácie v priateľskej atmosfére, kde sa tvoje dobré nápady určite nestratia.

Spoločne pomáhame ubytovateľom na Slovensku a v Česku získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania klientom - návštevníkom stránky (20 - 30 000 návštevníkov denne), ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku alebo v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Si talent, ktorý nám nesmie chýbať?
Šikovní a nadaní ľudia majú u nás dvere vždy otvorené. Určite nám napíš.
ID: 2596864  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 3 500 EUR/mesiac. Plat hlavne záleží od tvojej šikovnosti a tvojho prínosu.