Správca dražieb/administratívny pracovník v dražobnej spoločnosti

1. konsolidačná, spol. s r.o.

Miesto práce
Štefánikova 9, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou / ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne úkony v rámci prípravy celého dražobného procesu
- samostatné vedenie dražobného procesu
- komunikácia s dlžníkmi a záložcami pri výkone záložného práva
- komunikácia s navrhovateľmi dražieb, katastrom, súdmi, notármi, súdnymi znalcami
- úkony spojené s obhliadkami a odovzdaniami dražených nehnuteľností, inzercia dražieb
- samostatné riešenie pridelených prípadov

Práca je vhodná aj pre absolventov s právnym vzdelaním, právne vzdelanie však nie je podmienkou, ale výhodou.

mobilný telefón, notebook, flexibilný pracovný čas, mladý kolektív, motivujúce odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

Podklady k výberovému konaniu:
1. CV
2. AKTUÁLNA fotografia
3. Motivačný list k uvedenej pozícii

* Uchádzači ,ktorí nesplnia VŠETKY podmienky resp. poskytnú NEÚPLNÉ PODKLADY budú z výberového konania automaticky vyradení ! Žiadosti bez zaslaného súhlasu so spracovaním a evidenciou osobných údajov budú vymazané.
* Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí následne budú pozvaní na 1. kolo osobného pohovoru.

Žiadame uchádzačov, aby nás kontaktovali IBA VÝHRADNE prostredníctvom portálu Profesia a doleuvedeného emailu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika, reality, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v oblasti záložného práva, trhu s realitami
- správa pohľadávok, jednotlivých pridelených prípadov
- ústretové a korektné jednanie

* rýchle a samostatné riešenia situácií
* flexibilnosť
* schopnosť rýchleho a ekfektívneho rozhodovania
* komunikačné zručnosti a profesionálne vystupovanie
* organizačné schopnosti, úplná precíznosť a dôslednosť
* schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa a znášať individuálnu zodpovednosť
* iniciatívny prístup k práci a maximálnu mieru lojality voči spoločnosti

Sme spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, špecializujúca sa na dražby nehnuteľného majetku, kúpu/predaj nehnuteľností, správu a vymáhanie pohľadávok, správcovskú činnosť v oblasti konkurzného práva.

Máme bohaté skúsenosti s dražobnou a realitnou činnosťou, zároveň spolupracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami, s realitnými kanceláriami, s kanceláriami správcov v oblasti konkurzného práva.

Spoločnosť 1. konsolidačná spol. s r. o. je silným partnerom pri riešení reálnych problémov s nesplatenými dlhmi, zabezpečenými záložným právom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2163947  Dátum zverejnenia: 11.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce ohodnotenie