Manažér pre vnútorné riadenie spoločnosti - oblasť správy pohľadávok

1. konsolidačná, spol. s r.o.

Miesto práce
Štefánikova 9, Nitra, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou / ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné, vysoko motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- orientácia v oblasti záložného práva, trhu s realitami, ekonómie, úverov, pohľadávok
- samostatné vykonávanie riadiacej činnosti vo zverenej oblasti
‐ aktívne riadenie ľudí
‐ flexibilné riešenie operatívnych problémov, návrh a iniciovanie potrebných zmien a opatrení s cieľom rastu a udržateľných výsledkov danej oblasti v spoločnosti
- zabezpečenie technických, ľudských a informačných zdrojov pre efektívne fungovanie zverených zamestnancov
- schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa a znášať individuálnu zodpovednosť

mobilný telefón, notebook, kancelária, flexibilný pracovný čas, mladý kolektív, vysoko motivačné odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

Podklady k výberovému konaniu:
1. CV
2. AKTUÁLNA fotografia
3. Motivačný list k uvedenej pozícii

* Uchádzači ,ktorí nesplnia VŠETKY podmienky resp. poskytnú NEÚPLNÉ PODKLADY budú z výberového konania automaticky vyradení !
* Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať telefonicky iba vybraných uchádzačov, ktorí následne budú pozvaní na 1. kolo osobného pohovoru.

Žiadame uchádzačov, aby nás kontaktovali IBA VÝHRADNE prostredníctvom portálu Profesia a doleuvedeného emailu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, riadenie, ekonomika, právo, financie, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je orientácia v oblasti záložného práva, trhu s realitami, ekonómie, pohľadávok, úverov
- skúsenosti v oblasti riadenia, rozvoja a motivácie ľudí, prax na pozícii s aktívnym a priamym riadením ľudí
- Obchodné a prevádzkové riadenie
- Vysoká úroveň komunikačných zručností s podriadenými i nadriadenými

* rýchle a samostatné riešenia situácií, flexibilný prístup
* obchodné myslenie a komunikačné zručnosti
* profesionálne vystupovanie a komunikácia
* organizačné schopnosti, úplná precíznosť a dôslednosť
* schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa a znášať individuálnu zodpovednosť
* iniciatívny prístup k práci a maximálnu mieru lojality voči spoločnosti
* efektívne plánovanie pracovného času

Práca nie je vhodná pre absolventov.

Sme spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, špecializujúca sa na dražby nehnuteľného majetku, kúpu/predaj nehnuteľností, správu a vymáhanie pohľadávok, správcovskú činnosť v oblasti konkurzného práva.

Máme bohaté skúsenosti s dražobnou a realitnou činnosťou, zároveň spolupracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami, s realitnými kanceláriami, s kanceláriami správcov v oblasti konkurzného práva.

Spoločnosť 1. konsolidačná spol. s r. o. je silným partnerom pri riešení reálnych problémov s nesplatenými dlhmi, zabezpečenými záložným právom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1849440  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné, vysoko motivujúce ohodnotenie