Predavačka

1.day s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
624,- EUR + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavač je v každodennom kontakte so zákazníkmi v priestoroch maloobchodnej predajne s pultom. Jeho pracovná doba je striktne viazaná na otváracie hodiny a jeho činnosť je viazaná na prítomnosť v predajni. Obsluhuje zákazníkov – spotrebiteľov. Typický tovar predávaný predavačmi sú potraviny, alkohol a tabakové výrobky

-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-zamestnanecká karta so zľavou
- podujatia pre zamestnancov a deti /napríklad Mikuláš, vianočný večierok.../
-mikulášske darčeky, darčeky na MDD, vianočné darčeky
-mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
-stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
-možnosť kariérneho rastu
-každoročná finančná odmena za vernosť
- stabilita v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-stabilné pracovné prostredie
-korektné jednanie
-po úspešnom zapracovaní TPP na dobu neurčitú

Spoločnosť 1. day s. r. o. od svojho založenia v roku 2009, patrí medzi významné obchodné spoločnosti na Slovensku. Už od svojho vzniku sa snaží uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného a širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu a odborným poradenstvom s pridanou hodnotou a kvalitnými službami.
V súčasnosti spoločnosť 1.day prevádzkuje viac ako 100 predajni a neustále sa rozrastá.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2927327  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624,- EUR + prémie