Asistent/ka predaja

1.day s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov
- inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- dopĺňanie tovaru do regálov
- starostlivosť o správne označenie ceny a názvu tovaru.
- zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni

-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-zamestnanecká karta so zľavou
- podujatia pre zamestnancov a deti /napríklad Mikuláš, vianočný večierok.../
-mikulášske darčeky, darčeky na MDD, vianočné darčeky
-mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
-stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
-možnosť kariérneho rastu
-každoročná finančná odmena za vernosť
- stabilita v spoločnosti

Oslovení budú telefonicky IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadostí a životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

-Príjemné vystupovanie na verejnosti
-Komunikatívnosť
-Trpezlivosť

Spoločnosť 1. day s. r. o. od svojho založenia v roku 2009, patrí medzi významné obchodné spoločnosti na Slovensku. Už od svojho vzniku sa snaží uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného a širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu a odborným poradenstvom s pridanou hodnotou a kvalitnými službami.
V súčasnosti spoločnosť 1.day prevádzkuje viac ako 100 predajni a neustále sa rozrastá.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2747349  Dátum zverejnenia: 29.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750