Logo / RETRO KIDS/ SPORT RETRO, s.r.o.

Pizzér

/ RETRO KIDS/ SPORT RETRO, s.r.o.

Miesto práce
OC Retro, Nevädzová 6, 821 01 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava jedál podľa štandardov reštaurácie, dodržiavanie receptúr a technologických postupov.

- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.
- Komunikácia so šéfkuchárom a ďalšími kuchármi za účelom plynulého chodu kuchyne.
- Dodržiavanie a sledovanie všetkých hygienických predpisov, vrátane noriem HACCP.

- Zabezpečenie kontroly kvality a množstva, vždy pri prijatí tovaru do skladu, atď., podľa dodacích listov.

- Objednávanie tovaru.

- Účasť na školeniach a tréningoch zamestnancov.

- Kontrola skladových zásob.

- Spoluúčasť na vytváraní obedového menu a sezónnej ponuky jedál.

​• istota v stabilnej spoločnosti.
• pravidelná mzda vždy najneskôr do 14 .dňa nasledujúceho mesiaca.
• zľavová poukážka na vstup do fitness RETRO Sport & Wellness.
• zamestnanecká zľava pri rodinných oslavách, svadbách, prípadne iných udalostiach​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár , Pizzér

Prax nutná

Retro Ristorante je novootvorená talianska reštaurácia v OC Retro Ružinov.
Reštaurácia je zameraná na talianske špeciality, predaj a degustáciu vína.
Interiér reštaurácie je novo vybudovaný , vrátane zariadenia kuchyne a baru.
Do tímu hľadáme kolegov ktorí majú radi výzvy a chuť spoločne tvoriť niečo nové v oblasti gastronómie. V interiéri sa nachádza lounge a reštauračná časť počas letných mesiacov otvorená aj terasa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Nováková
Tel.: +421917973934
E-mail: poslať životopis
ID: 4816240  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac