Pomocná sila do kuchyne

/ RETRO KIDS/ SPORT RETRO, s.r.o.

Miesto práce
Nevädzová 6, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie riadu , umývanie kuchyne ,príprava a čistenie zeleniny

• istota v stabilnej spoločnosti.
• pravidelná mzda vždy najneskôr do 14 .dňa nasledujúceho mesiaca.
• zľavová poukážka na vstup do fitness RETRO Sport & Wellness.
• zamestnanecká zľava pri rodinných oslavách, svadbách, prípadne iných udalostiach

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na spomínanú e-mailovú adresu a do predmetu pridajte o akú pozíciu máte záujem.

Záujemcovia o zamestnanie absolvujú pohovor s našim managerom a šéfkuchárom prevádzky.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

práca v kuchyni

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, dodržiavať stanovené pokyny, spolupracovať v tíme, zodpovednosť, dochvíľnosť, zdravotný preukaz

Retro Ristorante je novootvorená talianska reštaurácia v OC Retro Ružinov.
Reštaurácia je zameraná na talianske špeciality, predaj a degustáciu vína.
Interiér reštaurácie je novo vybudovaný , vrátane zariadenia kuchyne a baru.
Do tímu hľadáme kolegov ktorí majú radi výzvy a chuť spoločne tvoriť niečo nové v oblasti gastronómie. V interiéri sa nachádza lounge a reštauračná časť počas letných mesiacov otvorená aj terasa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4779109  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac