Senior Account Manager

+421 Web Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
09.05.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od teba očakávame
Hľadáme Senior Account Managera, ktorého zodpovednosťou bude komplexné vedenie a zodpovednosť za digitálne projekty a kampane. Bude koordinovať prácu tímu a poskytovať ucelený client service pre klientov spoločnosti.

Koordinácia a manažovanie online projektov z hľadiska kvality, termínov, rozpočtu, zámeru a obsahu.
- realizácia, vyhodnocovanie a prezentácia projektov
- prehľad v oblasti online marketingu
- základný prehľad v oblasti offlinu (grafika, print, brand)
- pokročilý project management
- základy práce s analytickými nástrojmi Google Analytics/Adwords/

Čo ponúkame
Možnosť spoluvytvárať, riadiť a viesť zaujímavé projekty pre významných slovenských a zahraničných klientov.
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- osobnostný a profesionálny rast v spoločnosti
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od záujemcu očakávame skúsenosť s podobnou prácou, samostatné uvažovanie a rozhodovanie, vedomosti a záľubu v digitálnom marketingu.
Aké vlastnosti vítame:
- dôslednosť a samostatnosť
- organizačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- strategické a analytické myslenie

Počas 17 rokov nášho pôsobenia na trhu sa nám podarilo nielen realizovať viac ako 614 online projektov a podieľať sa na tvorbe viac ako 100 značiek, ale hlavne nabrať neoceniteľné skúsenosti, ktoré vieme pretaviť vo váš úspech. Náš tím tvoria dizajnéri, programátori, marketingoví a digitálni špecialisti, ktorí majú jedno spoločné – milujú výzvy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2515974  Dátum zverejnenia: 27.4.2016