Marketingový reprezentant

+421 Media - Bc. Ján Duda

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
03.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energických, komunikatívnych ľudí do mladého teamu, ktorí budú prezentovať atraktívne služby určené stredoškolákom v rôznych krajoch.
Človek, ktorého hľadáme, má výborné komunikačné a organizačné schopnosti, je spoľahlivý, má reprezentatívne vystupovanie a je aktívny šofér (šoférovanie je jeho/jej záľubou). Náplňou práce je prezentovanie našich služieb na školách vo viacerých mestách jedného kraja, preto je vlastnenie automobilu nevyhnutnou požiadavkou pre toto pracovné miesto.
Ide o dynamickú prácu vhodnú aj pre absolventov, ktorá je sezónneho charakteru po dobu 2-3 mesiacov. Pracovná doba je 6 hod denne (8-14:00) Naše produkty a služby sú nápadité, moderné a originálne a zákazníci na ne reagujú veľmi pozitívne. Bližšie info ohľadom náplne práce poskytneme na osobnom stretnutí.

Dynamická práca s mladými zákazníkmi
Atraktívne platové ohodnotenie

V prípade, že spĺňate hore uvedené požiadavky a máte záujem o toto mieto, pošlite nám svoj životopis, napíšte niečo o sebe a do poznámky v maili nezabudnite uviesť, v ktorom kraji máte záujem pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Spoľahlivosť
Orientácia na výsledky
Príjemné vystupovanie
Aktívny šofér

Naša spoločnosť sa venuje tvorbe textilných doplnkov, grafickému dizajnu, fotografovaniu, 2D a 3D grafike a tlaciarenským prácam

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2059519  Dátum zverejnenia: 24.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR/mesiac