Fotograf, fotografka

+421 Media - Bc. Ján Duda

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2014
900 - 1400 EUR/mesiac, Plat dohodou podľa skúsenosti, zručnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je zhotovovanie portrétnych fotografíi. Požadovaná je vlastná fotografická výbava na úrovni digitálnej zrkadlovky (Canon, Nikon) a portrétneho objektívu. Výhodou je vlastný študiový blesk a softbox, prípadne je možnosť zapozičania pre účely tejto pozície. Potrebné sú skúsenosti s fotením portrétov so štúdiovým osvetlením, výborne kompozičné cítenie a schopnosť nastaviť model do skvele vyzerajúcich portrétov, poradiť ohľadom pózy a výrazu tváre.
Nevyhnutný je vodičský preukaz B a vlastné auto, cestovné náklady sú preplatené firmou.

Voľné sú ešte 3 pozície. Pre západné, stredné a východné Slovensko.
Prosím o zaslanie ukážok najlepších prác a fotografií v prílohe, maximálne 5MB. UCHÁDZAČI BEZ ZASLANIA VLASTNÝCH PRÁC NEBUDÚ ZARADENÍ DO VÝBEROVÉHO KONANIA.

Spolu so svojim životopisom prosím zašlite ukážky svojich najlepších prác, fotografií alebo portfolia. Ukážky prác a fotografií pripojte do prílohy emailu. max 5MB. alebo odkaz na vašu webstránku.

UCHÁDZAČI BEZ ZASLANIA VLASTNÝCH PRÁC NEBUDÚ ZARADENÍ DO VÝBEROVÉHO KONANIA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť.

Naša spoločnosť sa venuje tvorbe textilných doplnkov, grafickému dizajnu, fotografovaniu, 2D a 3D grafike a tlaciarenským prácam

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1518423  Dátum zverejnenia: 29.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1400 EUR/mesiac, Plat dohodou podľa skúsenosti, zručnosti.