Pracovná ponuka pre dispečera / disponenta MKD v Piešťanoch

Almo Group s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pobočku v Piešťanoch hľadáme kolegu na pozíciu DISPEČER nákladných vozidiel.

Hlavnou náplňou práce je plánovanie a koordinácia pridelených vozidiel v rámci Európy.
(a činnosti s tým spojené vrátane spracovania objednávok)

  • aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • aktívna komunikácia s vodičmi
  • plánovanie prepravy
  • administratíva
  • aktívne riešenie vzniknutých situácií
  • iné

Koľko sa pracuje ?
V office sme zvyčajne 8-14, následne je operatíva na telefóne. Tu treba rátať, že sa môže riešiť nejaká komplikácia vo večerných hodinách. Je to súčasť práce a treba to akceptovať.
Zároveň je možnosť aj HomeOffice, prípadne hybridná práca v kombinácii office/homeoffice (napr 4 dni kancelária 1 deň HO a podobne)

Čo treba vedieť ?
Aktívna komunikácia v anglickom, alebo nemeckom jazyku, pričom znalosť UA je výhodou. Dôležitá je zodpovednosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť plánovania. A samozrejme vedieť pracovať v tíme.

Základná zložka mzdy sa navyšuje o počet vozidiel, skúsenosti kandidáta a ziskovosť z práce. Senior dispečeri sa vedia hýbať aj na viac ako 2 násobok základnej mzdy (1500*2). Nemáme tabuľkové platy.

Ak si myslíš, že táto práca je pre teba tá pravá a nemáš prax, nevadí. Vieme ťa zaučiť.

Chceš nás obzrieť ? Pozri facebook stránku /almogroupsro

Nástup dohodou

Čo vám môžeme ponúknuť?

• skrátený čas v kancelárii - flexibilné pracovné podmienky

• homeoffice, prípadne kombinovaná pracovná doba

• príspevok na multisportkartu

• Program pre doporučenie kolegu

• Predovšetkým zázemie stabilnej a silnej spoločnosti (sme 14 rokov na trhu)

• Aktívny prístup k návrhom v rámci inovácii spoločnosti. U nás nie ste len číslo

• Individuálne bonusy nad rámec výkonu - ak nám pomôžeš rásť, budeš rásť s nami

• Sick days, resp regenerácia

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV. Každého kandidáta spĺňajúceho kritériá budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Sme prepravná spoločnosť s 20 ťahačmi. Naši profesionálni vodiči vykonávajú prepravy v rámci SK-EU a nazad už viac ako 14 rokov. A ak by to nestačilo, neustále obnovujeme vozový park aby sme mali istotu bezpečnej a kvalitnej techniky a vodič mal pohodlie, aké si zaslúži.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexander Moravčík
Tel.: +421948377955
E-mail: poslať životopis
ID: 4816507  Dátum zverejnenia: 12.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac