Strojník TEZ (Žiar nad Hronom)

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
1.6.2024
1 100 EUR/mesiac- príplatky vyplývajúce z práce v nepretržitej prevádzke (SO, NE, noc, sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v nepretržitej prevádzke;
ZODPOVEDÁ:
  • za bezpečný a hospodárny chod tepelných zdrojov a ich príslušenstva, pridelených technologických zariadení;
  • riadi prevádzku parných kotlov a kogeneračnej jednotky s prislúchajúcimi zariadeniami v zmysle prevádzkových predpisov a príslušných STN;
ZABEZPEČUJE:
  • výstupné parametre vyrábaných médií podľa aktuálnych požiadaviek;
  • podľa potreby prevádzku, odstavenie, nábeh a zaistenie do opravy technologických zariadení na svojom pracovisku;
  • obsluhu zauhľovacieho zariadenia pre prísun paliva do príslušných zásobníkov;

  • ročná výkonnostná odmena (t. j. 13.plat)
  • každoročné zvyšovanie miezd na základe kolektívneho vyjednávania
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • min. dva dni voľna naviac (v závislosti od podmienok)
  • stravné aj počas dovolenky
  • príspevky pri pracovných jubileách, svatbe, narodení dieťaťa
  • príspevok na voľno časové aktivity (relax, kultúra, šport, cestovanie a pod.)
  • zľavy u našich vybraných partnerov (ubytovacie služby, obchody)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti na danú pozíciu.

Podmienky spracúvania osobných údajov:

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie v spoločnostiach skupiny Veolia Energia Slovensko nájdete na stránke www.vesr.sk v časti Ochrana osobných údajov https://vesr.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Vaše osobné údaje bude spracúvať spoločnosť Veolia Energia Slovensko, a.s., ktorá uskutočňuje toto výberové konanie. Údaje budú poskytnuté spoločnosti skupiny Veolia Energia Slovensko, pre ktorú sa výberové konanie realizuje a ktorá bude prevádzkovateľom Vašich osobných údajov.

Vaše osobné údaje budú použité výlučne za účelom uskutočnenia výberového konania. Po uskutočnení výberového konania ich môžeme spracúvať len s Vašim výslovným súhlasom.

V prípade uplatňovania práv dotknutej osoby, čím sa rozumie najmä právo na prístup, právo na výmaz, právo na opravu, právo na prenos, právo na obmedzenie spracúvania a právo namietať proti spracovaniu údajov, alebo ak máte otázky, týkajúce sa ochrany osobných údajov, obráťte sa prosím na našu zodpovednú osobu, resp. koordinátora osobných údajov prostredníctvom nasledovných kontaktov:

e-mail: [email protected], [email protected], telefónna linka so záznamníkom: +421 48 43 27 360, korešpondenčná adresa: Veolia Energia Slovensko, a.s. do rúk: zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov Einsteinova 21, 851 01 Bratislava.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • kuričský preukaz V. a VI. triedy výhodou;
  • preukaz obsluhy regulačných staníc plynu, obsluhy rozvodov plynu, obsluhy spalovacích pecí, obsluhy tlakových nádob výhodou;
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ďurdina
E-mail: poslať životopis
ID: 2472507  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac