Vedúci výrobne asfaltových zmesí v Chminianskej Novej Vsi

Miesto práce
Chminianska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka od 1250,- € brutto + príplatky + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
  • koordináciu a realizáciu výroby, dopravy na základe objednávok,
  • aktívne vyhľadávanie zákaziek pre naplnenie výrobného programu výrobní,
Zodpovedá za:
  • zverený majetok,
  • dodržiavanie technologických postupov a noriem,
  • zabezpečenie opravy strojov, mechanizmov, dopravných prostriedkov a zariadení,
  • zabezpečovanie, sledovanie, kontrolu kvality a efektívnosti výroby a výrobných procesov, dodržiavanie technologickej disciplíny,
  • hospodárne využívanie pracovného času a jeho dodržiavanie,
V oblasti materiálovej evidencie zodpovedá za:
  • evidenciu a pohyb materiálu, jeho hospodárne využívanie a vzniknuté rozdiely,
  • spracovanie podkladov na fakturáciu výroby asfaltových zmesí a za vecnú správnosť dodávateľských faktúr,

služobný automobil, mobil, notebook, ďalšie finančné aj nefinančné benefity v oblasti starostlivosti o zamestnancov v rámci rozvinutého sociálneho programu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, alebo technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný a aktívny prístup k pracovným povinnostiam, organizačné danosti, schopnosť viesť tím a koordinovať prácu podriadených zamestnancov.
Prax v stavebníctve výhodou, nie podmienkou.

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

ID: 2938167  Megjelentetés dátuma: 17.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka od 1250,- € brutto + príplatky + ročné odmeny