Vedúci výroby

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Kráčiny 3, okres Martin
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou / adekvátny fix + motiv.zložka /

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadi a organizuje činnosť výrobnej prevádzky
plánuje denné výrobné úlohy dielne a operatívne zabezpečuje jej kapacitné potreby
zodpovedá za kvalitu výroby a dodržiavanie výrobných plánov,stanovených termínov zabezpečuje materiál a kooperácie pre výrobu
pracuje s technickou dokumentáciou
priame vedenie,hodnotenie a motivovanie podriadených zamestnancov
komunikácia s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov

firemný telefón
zázemie stabilnej strojárskej spoločnosti
možnosť sebarealizácie

PP na na určitú dobu jeden rok, v tom 3 mesiace skúšobná doba.
Vyžaduje sa prax v riadiacej funkcii minim 3 roky.
Vyžadujú sa aj základné znalosti v oblasti systému manažérstva kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

odolnosť voči stresu
spoľahlivosť,zodpovednosť,rozhodnosť
komunikatívnosť a riadiace schopnosti
skúsenosť s vedením tímu výrobných pracovníkov a s organizovaním a kontrolou práce

ZTS TEES VOS, a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
Prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv podľa dodanej dokumentácie zákazníka. Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh. Zamestnáva v priemere 45 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001:2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2254982  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou / adekvátny fix + motiv.zložka /