Generálny Riaditeľ/-ka, ZTS metalurg

ZTS METALURG, a.s.

Miesto práce
Továrenská 56, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a vyzretého človeka na TOP manažérsku pozíciu, ktorý dokáže prevziať zodpovednosť, čeliť náročným výzvam a systematickým prístupom dosiahnuť vytýčených cieľov.

Očakávame preukázateľné výsledky na pozícii riaditeľa výrobnej spoločnosti v oblasti hutníctva, zlievarenstva a kovovýroby alebo podobnom priemysle. Obchodný background je veľkou výhodou. Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka uvítame.

Náplňou vašej práce bude koncepčné riadenie výrobného závodu ako celku. Vašimi úlohami bude zabezpečenie produktivity výroby, revízia zásadných procesov spoločnosti, zodpovednosť za monitoring výkonov spoločnosti z pohľadu najrôznejších parametrov, finančný management, efektívne riadenie investičnej politiky a príprava stratégie pre ďalší rozvoj spoločnosti.

Ponúkame vám voľnosť nezviazanú korporátnymi štandardmi, čokoľvek, čo bude dávať zmysel, môžete presadiť bez dlhého schvaľovania. Odmeňovanie je odpovedajúce úrovni a významu pozície a s ňou spojené schopnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, technické (z odboru metalurgie atp.)

Vodičský preukaz

B

Zápustkové a voľné kovanie, kovoobrábanie, mechanické opracovanie hutných polotovarov, apretovanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2821967  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou