Konštruktér ( pre osobné vozne)

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Koniarekova 19, okres Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a tvorba náhradných dielov pre opravy železničných koľajových vozidiel - osobné vozne.
Návrh a tvorba 3D modelov a výkresovej dokumentácie výrobkov – detaily, podzostavy, zostavy.
Komunikácia s dodávateľmi, pripomienkovanie 3D modelov a výkresovej dokumentácie vypracovaných dodávateľmi celkov a systémov.
Tvorba výkresovej dokumentácie pre montáž – montážne zostavy.
Tvorba výkresovej dokumentácie k sprievodnej dokumentácii – prehľadové výkresy a schémy, obrázky do katalógov náhradných dielov.
Tvorba zoznamov výkresov.
Zakladanie dát výkresových dielov do SAPu
Spolupráca s ďalšími konštruktérmi, s elektroprojektantom a technológmi častí vozňov
Štúdium, tvorba dokumentácie v súlade so železničnou legislatívou.

- benefity zmysle platnej Kolektívnej zmluvy pre rok 2017
- príspevok na dopravu, alebo ubytovanie
- príspevok na DDS
- letné a zimné odmeny pri dobrých hospodárskych výdledkoch

Ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt. Vybraní záujemcovia z predvýberového konania budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Strojníctvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou zohľadňovanou pri dohode o mzde je:
- prax v oblasti tvorby a posudzovania výkresovej dokumentácie
- prax v konštruovaní výrobkov strojárskeho charakteru,
- prax v konštruovaní a posudzovaní výkresovej dokumentácie pre železničné koľajové vozidlá
- prax v konštruovaní prípravkov a jednoúčelových zariadení
- znalosť výroby dielov a zabezpečovania zvarených a montovaných zostáv, znalosť výrobných
- znalosti z rozdelenia a označovania materiálov
- schopnosť zrozumiteľného vyjadrovania v písomnom prejave
- samostatnosť

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2766860  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou