Majster výroby v PNV

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Koniarekova 19, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a dozorovanie zváračských prác na stredisku
- rozpis práce a materiálu na NV

- benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy pre rok 2017
- príspevok na DDS
- príspevok na dopravu resp. na ubytovanie
- príspevok na závodné stravovanie
- polročné a ročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo, poľnohospodárske stroje a pod.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

- človek , ktorý pracoval ako majster v strojárstve
a má skúsenosti s vedením kolektívu
- komunikatívnosť,
- znalosť strojárskej technológie
- schopnosť pracovať s ľudmi ( riadenie ľudí )
- práca na 2 zmeny
- flexibilita
- práca s počítačom ( Excel, Word, SAP vítaný)

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2157137  Megjelentetés dátuma: 6.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou