Manažér produktového oddelenia

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou od 1 500€ podľa seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie jednotlivých produktových teamov (cca 20 zamestnancov)
- zodpovednosť za ponuky uverejnené na stránke (zodpovednosť za nastavenie ponúk, konzultácia s produktovými tímami a oddelením kreatívy, kontrola vzhľadu ponúk)
- štatistiky plnenia plánov,
- pravidelná komunikácia s managementom spoločnosti,
- komunikácia s IT a vývojárskym teamom, poskytovanie podkladov,
- komunikácia s finančným, obchodným a marketingovým oddelením,
- konzultácie pri problémoch, komplexné zastrešovanie zavádzaných zmien,
- support a motivácia zamestnancov,
- zodpovednosť za zmluvnú a účtovnú agendu obchodných partnerov,
- komunikácia s verejnými inštitúciami, advokátskou kanceláriou a daňovými poradcami.

- mobilný telefón, notebook
- možnosť home office
- kolektív tých najlepších ľudí vo svojom obore
- moderné pracovné prostredie, mladý kolektív
- kredity na voľné využívanie služieb Zľavomat-u
- pravidelné firemné teambuildingy a iné žážitkové akcie

Ospravedlňujeme sa, že pre veľký počet životopisov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- výborné manažérske zručnosti a skúsenosť s vedením tímu z pozície manažéra
- angličtina na komunikačnej úrovni výhodou
- silná vnútorná motivácia
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2823869  Megjelentetés dátuma: 6.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou od 1 500€ podľa seniority kandidáta