FB & PPC Specialist

ZľavaDňa, s.r.o.

Miesto práce
Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 350 - 1 750 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stále vidíme priestor pre rast a preto hľadáme hviezdu online marketingu.
Naše očakávania sú prirodzene vysoké:
musíš mať preukázateľný background z fachu a správny drive za číslami. Podobne vysoké očakávania čakáme aj z tvojej strany :)

To najdôležitejšie bude:

Facebook & Instagram Advertising - maximalizácia revenue, stanovenie KPIs, práca s toolmi tretích strán
Spoluvytváranie online stratégie, Analytika, optimalizácia kampaní a testovanie nových kanálov
Retargeting
Ďalšie online kanály zamerané na výkon sú viac než vítané (Marketing automation, e-mail marketing SEO, affiliate..)
Neustále zdokonalovanie vlastných skills
Účasť na vybraných konferenciách a parties

Ak si ten pravý na túto výzvu, my sme pripravení. Nastúpiť môžeš trebárs aj zajtra :)

Naši kolegovia často vravia, že ich ich job teší a do práce sa tešia. Čo viac treba dodať? :)
Veľmi priateľský kolektív, do ktorého rýchlo zapadneš
Nalodíš sa na palubu, kde nájdeš šikovných ľudí, od ktorých sa dá veľa naučiť
Poskytujeme všetko technické aj kancelárske vybavenie
Pravidelné tímové, celofiremné akcie
Benefit pri nákupe na našich portáloch
Free parking
Dovolené je mať poslušného zvieracieho miláčika v práci :)

Ak nás zaujmeš - radi sa osobne stretneme, predstavíme našu spoločnosť, projekty a samotnú prácu.
Vyskúšame si modelovú situáciu alebo sa stretneš priamo s kolegami z tímu.
Po stretnutí dostaneš spätnú väzbu a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výkonnostný marketing, PPC, Analytiky v marketingu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Expert
Google Ads - Expert
Google AdSense - Pokročilý
Facebook Ads - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Máš skúsenosť s PPC kampaňami pre e-commerce na Facebooku . Budeme zvedaví.
Rozumieš Google Analytics a využívaš ich pravidelne na zvýšenie návratnosti kampaní
Hravo si poradíš s nasadením meracích skriptov cez GTM
A samozrejme musíš byť kolega do každého počasia a zážitku:)

Internetový portál www.zlavadna.sk Vám už od roku 2010 prináša nové zážitky a pozýva Vás užívať si oddych a relax v špičkových hoteloch na Slovensku a v okolitých krajinách. S radosťou sme tu pre Vás vždy, keď hľadáte správnu službu za férovú cenu.

V našom tíme pracuje približne 50 ľudí. Boli sme zaradení do rebríčka najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe zostavovaný medzinárodnou spoločnosťou Deloitte. V roku 2014 získal portál ZľavaDňa Cenu ministra hospodárstva SR za "najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh" a ocenenie Slovak Superbrands 2016 až 2020.

Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2734688  Megjelentetés dátuma: 4.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac