Čašník

Zerrenpach s.r.o.

Anderlová224, 97645 Osrblie, Banskobystrický kraj, okres Brezno
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastierať stoly (príbory, taniere, poháre, prestierania)
Zabezpečovať rezervácie
Privítať a usádzať hostí
Poskytovať rady pri výbere jedál a nápojov
Prijímať objednávky hostí
Servírovať jedlá a nápoje a občas aj dokončovať prípravu pokrmu pred hosťom
Prijímať a riešiť sťažností hostí
Účtovať platby a inkasovať sumy za objednávku
Odnášať riady (poháre, riad, príbory)

- dlhodobá perspektíva
- priateľský kolektív
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Hotel Zerrenpach Látky je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. V Septembri 2019 sa stala naša spoločnosť vlastníkom areálu a od septembra do decembra 2019 prebehla čiastočná rekonštrukcia recepcie,odbytových stredísk a celkovej fasády.
Súčasťou komplexu sú aj chatky určené na ubytovanie, okrem toho multifunkčné ihrisko a v zimnom období aj lyžiarske stredisko. Hotel Zerrenpach Látky ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2981367  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600