Vodič, rozvozca tovaru

ZELMIX

Miesto práce
Dolné Rudiny 3668/9, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700€ a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- NEJADNÁ SA O KRÁTKODOBÚ BRIGÁDU, hľadáme uchádzačov na dlhodobú spoluprácu
- rozvoz tovaru na prevádzky podľa smerov s dodržaním časov dodania
- hmotná zodpovednosť za zverený dodávkový automobil (do 3,5t), tržby a tovar
- s tým spojená nakládka automobilov,manipulačné a pomocné práce v sklade podľa pokynov nadriadeného.

- stravné lístky
- zamestnanecké zľavy na kompletný sortiment
- mladý dynamický kolektív
- možnosť kariérneho rastu, prémie

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

- zodpovednoť, spoľahlivosť, seriózny prístup a dochvíľnosť
- skúsenosť v sklade vítaná, neskúsených zaučíme
- preukaz spôsobilosti na prácu s potravinami
- skúsenosť s riadením dodávkového automobilu
- trestná bezúhonnosť

Sme spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou čerstvého ovocia, zeleniny a iného súvisiaceho tovaru do gastronomických a reštauračných zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2796834  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ a viac