Výpravca

Miesto práce
Kasárenské námestie 11, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1060,31 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, koordinovanie a zabezpečovanie vlakovej dopravy v pridelenom obvode železničnej stanice, trate, alebo na diaľkovo ovládanej trati. Riadenie a kontrola posunu a vlakotvornej činnosti. Riadenie a koordinácia práce prislúchajúcich zamestnancov v železničnej stanici, vlakového personálu pri pobyte v železničnej stanici a v priľahlom medzistaničnom úseku a v ovládaných dopravniach.

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, pravidelné podrobovanie sa lekárskym prehliadkam vyplývajúcim zo zákona č. 245/2010 Z.z. je hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a.s., životné poistenie Dynamik Ž - Generali poisťovňa, a.s. pre zamestnancov, sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dńu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona), možnosť práce v OR Trnava - poskytnutie príplatku za ubytovanie na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

Voľné pracovné pozície "Výpravca" v železničných staniciach:
Čaňa - 1 voľné miesto
Michaľany - 1 voľné miesto
Vo váčších staniciach je potrebná prax, v menších môže vykonávať samostatný výkon hneď po autorizačnej skúške.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné a technické vzdelanie ukončené maturitnou skúškou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozornosť, precíznosť, presnosť, praktické myslenie, pamäť, zvládanie stresových situácií, analyzovanie a riešenie problémov, komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Bublávková
Tel.: +421911368585
E-mail: poslať životopis
ID: 3156687  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1060,31 eur