Kuriér vkladania zásielok do balíkomatov

Zavolajsikuriéra.sk s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz denných a večerných zásielok do balíkomatov pre renomovaný e-shop . Zavážanie prebieha v Bratislavskom kraji na firemnom vozidle .
Rozvoz zásielok sa vykonáva výlučne našimi vlastnými firemnými vozidlami .

Zaujímavé finančné ohodnotenie . K výkonu práce poskytujeme firemný mobilný telefón .

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie na osobnom pohovore .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť , flexibilita , chuť pracovať , zodpovednosť , dobrý orientačný zmysel , bezúhonnosť , čistý register trestov . Práca je na živnostenský list . Príjemné vystupovanie voči zákazníkovi .

Spoločnosť poskytujúca kuriérske služby, nákladnú cestnú dopravu vykonávanú vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t . Spoločnosť disponuje vlastným vozovým parkom .
ID: 2829997  Megjelentetés dátuma: 2.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000+