Správca objektov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešiť požiadavky nájomcov/užívateľov budov súvisiace so zabezpečením
prevádzky budov. Koordinovať dodávky služieb ako údržba a upratovanie,
strážna služba v rámci pridelených objektov. Spracovávať plány kontrol
objektov a následne ich realizovať a viesť príslušnú evidenciu vrátane
kontroly čistiacich a strážnych služieb s cieľom zisťovania stavu,
potrieb a odstraňovania zistených nedostatkov. Spracovávať podklady pre
objednávanie služieb od dodávateľov, kontrolovať kvalitu a kvantitu
realizovaných dodávok a preberať realizované práce. Predkladať návrhy na
efektívnejšie využitie objektov. Viesť príslušnú evidenciu a spracovávať
pravidelné a ad-hoc reporty podľa pokynov nadriadeného. Spravovať
príslušnú IT aplikáciu (v module RE/Fx).

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 15.12.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné, technické VŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
*Vysoké pracovné nasadenie
*Vyhláška 508/2009 Z.z. (nie je podmienkou)
*Angličtina (príp. nemčina) - základy
*Tímový hráč
*znalosť programu SAP REFx vítaná.

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2825822  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou