Lekár rýchlej lekárskej pomoci

Záchranná zdravotná služba Bratislava

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon práce lekára záchrannej zdravotnej služby v zmysle zákona č. 579/2004 Zb. a výnosu Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky z 11. marca 2009 č. 10548/2009-OL a výnosu MZ SR z 9.júla 2010 č. 14016/2010-OL, ktorým sa mení a dopĺňa výnos MZ SR z 11. marca 2009 č. 10548/2009-OL, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o záchrannej zdravotnej službe.

- prepracovaný systém benefitov v spoločnosti,
- dynamické a otvorené pracovné prostredie,
- podpora profesionálneho a osobného rozvoja,
- nadštandardné vzdelávanie.

Ak spĺňate vyššie uvedené kritéria a pozícia Vás zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a životopis v SJ
e-mailom na [email protected] , alebo [email protected] .
Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom číslo 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, odbor všeobecné lekárstvo

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, pracovné nasadenie, profesionalita,
- prax v záchrannej zdravotnej službe je výhodou,
- znalosť jedného svetového jazyka ( NJ, AJ) výhodou.

Záchranná zdravotná služba Bratislava je najväčším štátnym poskytovateľom neodkladnej prednemocničnej zdravotnej starostlivosti pri ohrození ľudského zdravia a života. V rámci Banskobystrického, Bratislavského, Nitrianskeho, Trenčianskeho, Trnavského a Žilinského kraja prevádzkuje 94 staníc, prevažne rýchlej zdravotnej pomoci (RZP) a rýchlej lekárskej pomoci (RLP).
Denne zasahujú jej posádky priemerne pri 400 prípadoch. Okrem primárnych výjazdov uskutočňuje aj sekundárne výjazdy medzi nemocničnými zariadeniami, tzv. transporty pacientov. Za rok uskutočnia posádky ZZS Bratislava približne 150 tis. výjazdov. Každodennú prevádzku zabezpečuje viac ako 1100 zamestnancov, z toho je 700 zdravotníckych záchranárov, 166 lekárov a posádku ambulancií dopĺňa 204 vodičov.
ZZS Bratislava bola zriadená Ministerstvom zdravotníctva SR ako štátna príspevková organizácia v roku 1992.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1194571  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadštandardné platové ohodnotenie