Finančný kontrolór

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 93101 Šamorín, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza aktuálneho finančného stavu, porovnávanie reálnej situácie s prognózami a plánmi
• Príprava finančných analýz, kalkulácií a podkladov na zostavenie finančného plánu organizácie
• Plánovanie a analýza nákladov organizácie
• Spolupráca pri vytváraní strategického a finančného plánu organizácie
• Interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a odporúčania pre manažment
• Plánovanie, vypracovávanie prognóz a analýz jednotlivých druhov výdavkov, kontrola nákladov spoločnosti
• Návrh opatrení na odstránenie nedostatkov a vzniknutých odchýlok vyplývajúcich z finančnej analýzy
• Spracovávanie rozpočtov, prognóz a odhadov pre budúce obdobie
• Vypracovanie finančných reportov (správ) a prehľadov pre vrcholový manažment organizácie
• Spracovávanie podkladov na zaúčtovanie položiek pri mesačnej a ročnej závierke
• Analýzy a hodnotenia výsledkov za stanovené časové obdobia a ich odchýlok od rozpočtu
• Ad-hoc finančné analýzy
• Analýzy finančných ukazovateľov spoločnosti a optimalizácia ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami.
• Vedenie evidencie a reportovanie
• Tvorba metodiky finančnej kontroly, smerníc a pokynov pre účtovníctvo a rozpočtovníctvo organizácie
• Nastavovanie a koordinácia finančných procesov organizácie

• dlhodobá perspektíva firemného rozvoja
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť spolupráce so špičkovými odborníkmi
• zaujímavé ohodnotenie a firemné benefity

Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti x-bionic® sphere, a.s. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 428/2002 Z. z.“) počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady
– analytické myslenie
- asertivita
- pamäť
- pozornosť
- precíznosť (presnosť)
- predstavivosť ´
- sebaistota
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť

Výhodou je znalosť analytických nástrojov, programovania, a účtovného softvéru SAP.

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3000089  Megjelentetés dátuma: 5.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou