Necestujte za pracou, vyzdvihneme si Vás doma. Operátor výroby - ČR, 50 euro nástupný bonus, plat do 1200 euro

EXPRESS WORK, s.r.o.

okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Ružomberok, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dochádzkový bonus až do výšky 50 - 150 €
-praca v elektrotechnickom a automobilovom priemysle
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- balenie, skladanie, praca na strojich
- 3 zmenná prevádzka

- týždenné zálohy
-výplata k 15.dni v mesiaci
- koordinátor k dispozícií
- preplatené nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
-nástupný bonus 50 €
- doprava a ubytovanie s wifi zabezpečené
- 13. plat

Informácie o výberovom konaní

-Doprava zabezpečená z celej slovenskej republiky
-pri vlastnej doprave zabezpečíme preplatenie cestovných lístkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o nadnárodnú spoločnosť so stabilným postavením na domácom aj zahraničnom trhu. Jedná sa o modernú a inovatívnu logisticku spoločnosť ...

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Práca v príjemnom pracovnom prostredí
Dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

-viac ponúk na rôzne pracovné pozície

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Bratislava
Trnava
Žilina
Košice

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2943700  Megjelentetés dátuma: 24.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600-1200