Priemyselný inžinier (rozbeh nových projektov)

Work Service

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri realizácii nových projektov
- zodpovednosť pri zavádzaní nových strojov do výroby, spúšťaní nových výrobných liniek
- zavádzanie zmien, spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji, optimalizácii výrobných procesov
- odstraňovanie problémov zistených pri výrobe prototypov, podpora pri implementácii nových výrobkov do výroby
- kontrola dodržiavania stanovených plánov, analýza efektivity strojov
- komunikácia a riešenie opráv, údržby strojov s dodávateľmi

- príležitosť podieľať sa na realizácii nových projektov v úspešnej a stabilnej spoločnosti
- odborné školenia, osobnostný rozvoj a rast
- motivujúce platové ohodnotenie, 13. plat, zamestnanecké benefity
- práca v dynamickom tíme, využívanie anglického jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s rozbiehaním projektov, znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky, mechaniky
- prax v oblasti automotive, strojárstva, znalosť montáže, inštalácie komplexných systémov
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- vyhláška § 22, 23 výhodou
- komunikačné a organizačné schopnosti, technické a analytické myslenie

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2756341  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016