JIT Shiftleader - práca na plný úväzok s nástupom ihneď

Work Service

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Plat od 660 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola doržiavania pravidiel správneho feedingu
- Podpora supervízora
- Koordinácia činností v rámci tímu
- V prípade zlej dochádzky zastupovanie na pozícií operator-feeder

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca na TPP
- príplatok za vedenie ľudí 55e
- príplatky za poobedné a nočné zmeny
- dochádzkový bonus 33e
- po skúšobnej dobe možnosť prechodu pod kmeňový stav
- zabezpečená firemná doprava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť patrí medzi hlavných dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia. Zabezpečuje pre ňu celý rozsah logistických operácií ako napr. odbytovú logistiku, zásobovaciu logistiku, výslednú distribučnú logistiku, inštaláciu a demontáž strojov a prevádzok, balenie, skladovanie a logistické konzultácie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť PC (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- Anglický jazyk nie je podmienkou ale je výhodou
- Samostatnoť, Flexibilita a zodpovednosť
- Schopnosť viesť tím
- Ochota pracovať na 3 zmeny

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2732919  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat od 660 € + príplatky