Máte skúsenosť alebo vzdelanie v oblasti autoelektrikár, mechanik, klampiar? Tak potom hľadáme práve vás!

Work Service

Automobilová 1, 917 01 Trnava, Trnavský kraj, Slovensko, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 950 eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KUMULOVANÁ pracovná pozícia
- odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechaniky a elektriky,
- opravovať vymeniteľné diely, schvaľovať kvalitu vykonaných opráv,
- realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle,
- školiť nových retušérov - analytikov,
- navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše,
- dodržiavať princípy Systému výroby PSA, predpisov BOZP, požiarnej ochrany a noriem v oblasti životného prostredia ako aj externých a interných noriem.

- výkonnostné prémie,
- 13. plat,
- zabezpečené stravovanie za úhradu a celoročný pitný režim,
- Ubytovanie + príspevok na ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilka v Trnave patrí medzi technologicky najnovšie závody v skupine PSA Peugeot Citroën.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- špecializácia - autoelektrikár, mechanik, klampiar,
- prax v automobilovom priemysle výhodou,
- znalosť procesu výroby, technické znalosti v oblasti automobilov vítané,
- PC gramotnosť a znalosť programu Office,
- spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť.

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2723624  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 950 eur/brutto