Specialista zákaznického servisu s NJ ( vhodné pro absolventy!)

Work Service

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, hledáme motivované pracovníky, kteří by rádi svou znalost němčiny uplatnili v prostředí mezinárodní úspěšné společnosti.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE:
• Pravidelná denní komunikace v NJ slovem i písmem se zákazníky z Rakouska, Německa.
• Řešení požadavků zákazníků.
• Zajištění hladkého průběhu vývozu, komunikace s výrobou.
• Spolupráce s ostatními odděleními (obchodní oddělení, logistika, výroba…)

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NA OPLÁTKU FIRMA NABÍZÍ:
• Motivující finanční ohodnocení.
• Kariérní a osobnostní rozvoj v prostředí výrobní nadnárodní společnosti.
• Práci v kanceláři mezi mladými a pohodovými kolegy.
• Možnost realizovat se i v sesterských závodech v rámci skupiny společnosti.
• Místo práce-Jihlava.
• Nástup možný ihned/dohodou.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce .
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování , zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů dle zákona č . 101/2000 Sb . , O ochraně osobních údajů . Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou .
V případě , že pro uvedenou pozici splňujete všechny předpoklady budeme Vás do 14 dnů kontaktovat s bližšími informacemi a termínem pohovoru . V opačném případě byli upřednostněni kandidáti , kteří lépe splňovali předpoklady pro uvedenou pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS FIRMA OČEKÁVA:
• Čerstvý absolvent SŠ/ VŠ, nebo absolvent s krátkou praxí.
• Pokročilou znalost Němčiny- úroveň B2 je podmínkou.
• Příjemné vystupování a proklientské orientování.
• Chuť pracovat v dynamické a rozvíjející se firmě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2539394  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016