Zvárač ZM1 – Dubnica nad Váhom, možnosť ubytovania

Manuvia, a. s.

Dubnica nad Váhom, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete sa na dennej báze pripravovať pomocou výkresovej dokumentácie na Zváranie kovových konštrukcií.
Spoločne s kolegami budete mať na starosti zváranie tenkých a hrubších plechov.
Očakávame od Vás skúsenosť a samostatnosť v plnení úloh.
Nebude výnimkou, že budeme chcieť Váš poctivý a zodpovedný prístup k práci a dochádzke.

Kvalitných zamestnancov vieme oceniť – po zaučení možete dosiahnuť plat až 4,50 Euro čistého/hod.
Máme záujem o Vašu bezpečnosť, preto dostanete od nás ochranné pracovné pomocky.
Aby u nás mohli pracovať aj ľudia z ďaleka, máme pre Vás pripravenú ubytovňu, kde sa budete cítiť dobre po náročných dňoch v práci.
Samozrejmosťou je pre nás, aby ste mali od nás príspevok na jedlo v hodnote 3,15 Euro.
Pokiaľ budete dobrý, nebude to jediná pracovná pozícia u nás.
Ak si veríte, príďte medzi nás, potrebujeme Vaše srdce aj schopnosti.

Vo Vaších rukách bude zváranie kovových konštrukcií. Oblukové zváranie v ochrannej atmosfére CO2.
Naša spoločnosť hľadá preto do svojich radov schopného človeka na pozíciu Zvárač so skúškou ZM1.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Skupina Wincott People pomáha nájisť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pokiaľ máte v životopise prax ako zvárač minimálne 1 rok, budeme s Vami počítať.
Nerobí Vám problém čítať a orientovať sa vo výkresovej dokumentácii, bez potreby aby sa Vám venovali iný.
Ste vyučený zámočník, ale netrváme na tom.
Vo vypätých situáciách si viete zachovať chladnú hlavu a jednáte na rovinu.
Ste zodpovedný človek, ktorý sa nebojí ťažkej práce.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2749444  Megjelentetés dátuma: 13.11.2016