Senior PHP developer

WebHouse, s.r.o.

Miesto práce
Paulínska 20, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu Senior PHP developer. Ak si programátor telom aj dušou, s bohatými skúsenosťami a skvelými výsledkami svojej práce, pozývame ťa na osobné stretnutie. Hľadáme človeka, ktorého vedomosti nie sú priemerné, ktorého prax nie je na úrovni hobby.

zamestnanie na dobu neurčitú
zaujímavé finančné ohodnotenie
firemné školenia a teambuildingy
profesionálny a osobný rast
práca v mladom kolektíve
flexibilný pracovný čas
home office

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

analytické myslenie
schopnosť pružne riešiť problémy
ochota neustále sa vzdelávať
vysoké pracovné nasadenie
prax podmienkou

Spoločnosť WebHouse sa od jej vzniku v roku 2007 zaoberá poskytovaním služieb z oblasti registrácie domén, webhostingu, virtuálnych serverov a server housingu. Vďaka našim kvalifikovaným tímom a pokročilým technológiám dokážeme zabezpečiť profesionálne a spoľahlivé riešenia pre našich zákazníkov. Okrem samotného poskytovania týchto služieb tiež poskytujeme podporu a poradenstvo našim zákazníkom tak, aby boli spokojní a mohli sa plne sústrediť na svoj biznis.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2732705  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou